Průběžné pořadí - celkové výsledky

Vyberte disciplínu:
Celkem kolo kolečkové brusle běh chůze
koloběžka plavání workout

1. ŠneCZECH Rapido (Dětský domov Jemnice) 6636 km. 1106 km. / os.
2. Čtyři na cestách (Dětský domov Jemnice) 5442 km. 1360.5 km. / os.
3. RAILWAY TO HELL (Dětský domov Jemnice) 4871 km. 811.8 km. / os.
4. Řetězová reakce a kůň (Dům pro Julii, z.ú.) 4792 km. 798.7 km. / os.
5. Co je ti do toho! (Dům pro Julii, z.ú.) 3883 km. 647.2 km. / os.
6. RAMS/IM (Dětský domov Jemnice) 3370 km. 561.7 km. / os.
7. Zahrdníci (Dětský domov Jemnice) 2775 km. 555 km. / os.
8. PERTER (Dětský domov Jemnice) 2710 km. 542 km. / os.
9. HRy bez HRanic (Dům pro Julii, z.ú.) 2652 km. 530.4 km. / os.
10. Lenochod 5.0 (Dětský domov Jemnice) 2493 km. 623.3 km. / os.
11. RՈMS SquAd (Dětský domov Jemnice) 2473 km. 412.2 km. / os.
12. Strategické šlapky (Dům pro Julii, z.ú.) 2299 km. 383.2 km. / os.
13. PEDáL (Dětský domov Jemnice) 2239 km. 373.2 km. / os.
14. SP MEN (Dům pro Julii, z.ú.) 2179 km. 435.8 km. / os.
15. The Team (Dům pro Julii, z.ú.) 2086 km. 347.7 km. / os.
16. Psylordi (Dětský domov Jemnice) 2032 km. 338.7 km. / os.
17. Čertíkova akademie (Dům pro Julii, z.ú.) 1917 km. 319.5 km. / os.
18. Kvaliťáci (Dětský domov Jemnice) 1908 km. 318 km. / os.
19. Hopíci (Dům pro Julii, z.ú.) 1735 km. 347 km. / os.
20. Zapařený prdele (Dětský domov Jemnice) 1702 km. 283.7 km. / os.
21. Drzouni (Dům pro Julii, z.ú.) 1507 km. 301.4 km. / os.
22. Pumpa (Dům pro Julii, z.ú.) 1442 km. 240.3 km. / os.
23. Déčka z lakovny (Opuštěné kočičí tlapky, z.s.) 1361 km. 226.8 km. / os.
24. SP WOMEN (Dětský domov Jemnice) 1266 km. 253.2 km. / os.
25. Pomalu, ale rychle (Opuštěné kočičí tlapky, z.s.) 1081 km. 270.3 km. / os.
26. KryplKachny (Dětský domov Jemnice) 1078 km. 179.7 km. / os.
27. Barvy-Vlaky (Opuštěné kočičí tlapky, z.s.) 959 km. 479.5 km. / os.
28. Painting (Dům pro Julii, z.ú.) 888 km. 148 km. / os.
29. Céčko (Dětský domov Jemnice) 779 km. 129.8 km. / os.
30. Hrawí jezdci (Dům pro Julii, z.ú.) 638 km. 127.6 km. / os.
31. Strategické běhny (Dětský domov Jemnice) 637 km. 127.4 km. / os.
32. RECA TEAM (Opuštěné kočičí tlapky, z.s.) 461 km. 153.7 km. / os.
33. Žabičky (Dům pro Julii, z.ú.) 444 km. 88.8 km. / os.
34. Tým Zřidka Sportujících (Dětský domov Jemnice) 359 km. 89.8 km. / os.
35. Odchozí (Dům pro Julii, z.ú.) 338 km. 169 km. / os.
36. RAILWAY TO HELL 2 (Dětský domov Jemnice) 322 km. 107.3 km. / os.
37. Vanilla pony (Dětský domov Jemnice) 300 km. 60 km. / os.
38. Blanenšťáci (Dětský domov Jemnice) 296 km. 148 km. / os.
39. Duhoví Poníci (Opuštěné kočičí tlapky, z.s.) 108 km. 21.6 km. / os.
40. Kočkomuži (Opuštěné kočičí tlapky, z.s.) 36 km. 9 km. / os.
41. test (nevybrán) 0 km. 0 km. / os.
42. Vraval (nevybrán) 0 km. 0 km. / os.
43. RECA TEAM 65 (nevybrán) 0 km. 0 km. / os.
44. Marcel Poehn (nevybrán) 0 km. 0 km. / os.
45. Neziskovky (nevybrán) 0 km. 0 km. / os.

Tabulka jednotlivců

1. Petr Kubový RAILWAY TO HELL 3517 km.
2. Ivan Urbánek ŠneCZECH Rapido 2847 km.
3. Marek Hlavačka Lenochod 5.0 1711 km.
4. JAN STROPEK RAMS/IM 1691 km.
5. Jitka Kučerová Čtyři na cestách 1660 km.
6. Alexandr Biel Čtyři na cestách 1594 km.
7. Martin Smejkal Co je ti do toho! 1424 km.
8. Jiří Hebeda Řetězová reakce a kůň 1370 km.
9. Radoslav Popelka ŠneCZECH Rapido 1325 km.
10. Adam Šnajdr Zahrdníci 1281 km.
11. Michal Rauš Čtyři na cestách 1211 km.
12. Pavel Chronc HRy bez HRanic 1038 km.
13. Miroslav Barák Čtyři na cestách 977 km.
14. Petr Hajda PERTER 935 km.
15. Vadym Trykoz PERTER 903 km.
16. Lenka Nedomová HRy bez HRanic 898 km.
17. Tomáš Bouda ŠneCZECH Rapido 885 km.
18. Jiří Vohralík RՈMS SquAd 880 km.
19. Jaromír Rejl Strategické šlapky 879 km.
20. Jirka Šebek Co je ti do toho! 849 km.
21. Martin Škarba ŠneCZECH Rapido 841 km.
22. Jakub Hrdinka Psylordi 826 km.
23. Jan Bernkopf Řetězová reakce a kůň 786 km.
24. Dan Strnad Řetězová reakce a kůň 783 km.
25. Michal Bieleš Řetězová reakce a kůň 782 km.
26. Martin Broža PEDáL 723 km.
27. Rudolf Fabián Řetězová reakce a kůň 713 km.
28. Petra Ivanišová Déčka z lakovny 692 km.
29. Jiří Doležel Kvaliťáci 686 km.
30. Martin Rolenc PEDáL 683 km.
31. Zuzana Matušková The Team 677 km.
32. NICO BEKKER RAMS/IM 665 km.
33. Martin Janík SP MEN 623 km.
34. Marek Kubík Čertíkova akademie 605 km.
35. Petra Jelínková RAILWAY TO HELL 604 km.
36. Michal Kupka Pumpa 588 km.
37. Josef Syrový Barvy-Vlaky 561 km.
38. Michal Řezník SP MEN 559 km.
39. VACLAV ČERNÝ RAMS/IM 529 km.
40. David Šenkýř Hopíci 527 km.
41. Roman Jordánek Co je ti do toho! 522 km.
42. Viktor Hons RՈMS SquAd 520 km.
43. Daniela Jirmanová Zahrdníci 518 km.
44. Petr Pospíšil RՈMS SquAd 517 km.
45. Vratislav Chaloupka SP MEN 517 km.
46. Markéta Čejková Co je ti do toho! 515 km.
47. Josef Lorenz Co je ti do toho! 509 km.
48. Květoslav Uherek Kvaliťáci 507 km.
49. Tereza Sichová The Team 502 km.
50. Marek Audes Strategické běhny 482 km.
51. Michal Píža Zapařený prdele 480 km.
52. Václav Lang Psylordi 472 km.
53. Monika Novotná RAILWAY TO HELL 462 km.
54. Renata Komárková RECA TEAM 461 km.
55. Tibor Vadkerti PERTER 449 km.
56. Zdeněk Matyšek Hopíci 446 km.
57. Zdeňka Klaschková SP WOMEN 443 km.
58. Jana Krčková Drzouni 438 km.
59. Bořivoj Šebesta Zahrdníci 429 km.
60. Nikola Sucha Drzouni 420 km.
61. Petr Jelínek Čertíkova akademie 419 km.
62. Marie Repta Painting 409 km.
63. Štěpán Kalita Barvy-Vlaky 398 km.
64. Miroslav Novak ŠneCZECH Rapido 394 km.
65. Lucie Nechvátalová The Team 393 km.
66. Simona Černohorská Pomalu, ale rychle 382 km.
67. Jiří Knirsch Zapařený prdele 369 km.
68. Jan Lukáš Drzouni 368 km.
69. Leona Jelínková HRy bez HRanic 368 km.
70. Radek Seidler Hopíci 359 km.
71. Katarína Kloparová Řetězová reakce a kůň 358 km.
72. Daniel Stránský ŠneCZECH Rapido 344 km.
73. Simona Hrozinová Odchozí 338 km.
74. Denisa Fidlerová Strategické šlapky 336 km.
75. Petr Hájek Kvaliťáci 334 km.
76. Miroslav Knížka Kvaliťáci 331 km.
77. Jana Mrázková Painting 323 km.
78. Petr Uttendorfský PERTER 315 km.
79. Marie Stará SP WOMEN 314 km.
80. Petra Hlobilová Strategické šlapky 313 km.
81. Iva Kovářová Strategické šlapky 308 km.
82. Filip Kadlec Pumpa 303 km.
83. Patrik Seidler Hopíci 301 km.
84. Lukáš Hrazdil Lenochod 5.0 300 km.
85. Tomáš Tenora KryplKachny 299 km.
86. Tomáš Konečný SP MEN 296 km.
87. Klára Smutná HRy bez HRanic 292 km.
88. Lenka Vintrová RՈMS SquAd 291 km.
89. Tonda Charvátek Zahrdníci 281 km.
90. David Šácha Drzouni 271 km.
91. Martina Pospišilová Pomalu, ale rychle 271 km.
92. Kateřina Hladká The Team 271 km.
93. Alexandra Maňáková Pomalu, ale rychle 269 km.
94. JAN LINHART RAMS/IM 268 km.
95. Petr Březnina Zahrdníci 266 km.
96. Jana Zabáková Čertíkova akademie 265 km.
97. Pavel Kolář PEDáL 263 km.
98. Petr Král Zapařený prdele 261 km.
99. Renata Kesselbauerová RAILWAY TO HELL 2 256 km.
100. Renata Krejčí Pumpa 254 km.
101. Tomáš Svoboda Zapařený prdele 253 km.
102. Jakub Chranček Psylordi 253 km.
103. Jaroslav Štipčák Lenochod 5.0 253 km.
104. Štěpán Veverka Tým Zřidka Sportujících 252 km.
105. Tomáš Faltus Čertíkova akademie 249 km.
106. Lukáš Doležal Déčka z lakovny 248 km.
107. Jan Vrtěna Čertíkova akademie 236 km.
108. Petr Franěk Strategické šlapky 234 km.
109. Alena Neubauerová Strategické šlapky 232 km.
110. Milan Brtník Lenochod 5.0 230 km.
111. Patrik Bulva Zapařený prdele 230 km.
112. Miloš Malec Céčko 229 km.
113. Jiří Kukla Déčka z lakovny 228 km.
114. Michal Málek PEDáL 221 km.
115. Petra Hajnová Hrawí jezdci 220 km.
116. Terezie Matýšková SP WOMEN 219 km.
117. RADEK NEČAS RAMS/IM 217 km.
118. František Kovařík Psylordi 208 km.
119. Michal Vik PEDáL 202 km.
120. Dušan Babirád Hrawí jezdci 195 km.
121. Kateřina Štěpánková KryplKachny 192 km.
122. Matěj Piše SP MEN 184 km.
123. Ivana Štěpánková Žabičky 184 km.
124. Pavel Schwarzbier Céčko 182 km.
125. Pavla Nečasová RՈMS SquAd 180 km.
126. Radim Janoška RAILWAY TO HELL 175 km.
127. Karel Lánský Psylordi 175 km.
128. Matúš Zošák KryplKachny 173 km.
129. Václav Javora Céčko 166 km.
130. Lucie Sýkorová The Team 165 km.
131. David Kollarik KryplKachny 164 km.
132. Patrik Muller Céčko 163 km.
133. Dominik Petr Pumpa 161 km.
134. Martin Vašíček Pomalu, ale rychle 159 km.
135. Jan Pyščuk Blanenšťáci 154 km.
136. Radka Piše SP WOMEN 148 km.
137. Vladimír Sismilich PEDáL 147 km.
138. Jiří Kühnel KryplKachny 143 km.
139. Radek Grepl Čertíkova akademie 143 km.
140. Tereza Ševčíková SP WOMEN 142 km.
141. Petra Kneslová Blanenšťáci 142 km.
142. Filip Škranc Vanilla pony 134 km.
143. Petr Konečný Hrawí jezdci 118 km.
144. Jan Žahour Déčka z lakovny 110 km.
145. Jan Navrátil Zapařený prdele 109 km.
146. Martin Hudec Duhoví Poníci 108 km.
147. Florian Wagner PERTER 108 km.
148. Monika Kühnelová KryplKachny 108 km.
149. Zuzana Havlová Vanilla pony 103 km.
150. Lucie Seidlerová Hopíci 102 km.
151. Martin Bělka Žabičky 100 km.
152. Vladan Fajkus Psylordi 98 km.
153. Filip Gábriš Žabičky 94 km.
154. Marie Holická RAILWAY TO HELL 92 km.
155. Tomáš Weber RՈMS SquAd 85 km.
156. Karolína Coufalová The Team 78 km.
157. Jindřich Jeřábek Strategické běhny 76 km.
158. Aziz Imider Pumpa 74 km.
159. Radka Kleinová Hrawí jezdci 70 km.
160. Tomáš Spurný Co je ti do toho! 68 km.
161. Eliška Kohoutková Painting 68 km.
162. Tereza Maderová Painting 67 km.
163. Lukáš Holický RAILWAY TO HELL 2 66 km.
164. Dominik Filip Musil Pumpa 65 km.
165. Vladislav Kmeč Žabičky 64 km.
166. Michal Zuhla Tým Zřidka Sportujících 63 km.
167. Vít Fišer HRy bez HRanic 56 km.
168. Jan Hlavatý Déčka z lakovny 45 km.
169. Pavel Moťka Tým Zřidka Sportujících 44 km.
170. Jiří Lefner Kvaliťáci 40 km.
171. David Fidler Déčka z lakovny 38 km.
172. Kamil Kysučan Kočkomuži 36 km.
173. Jan Havlíček Hrawí jezdci 35 km.
174. Martin Zikmund Strategické běhny 30 km.
175. Petr Junec Vanilla pony 29 km.
176. Ivo Mayer Céčko 26 km.
177. Lucia De Roeck Dudáš Strategické běhny 26 km.
178. Michal Reich Vanilla pony 24 km.
179. Beáta Heroschová Painting 23 km.
180. Rostislav Holický RAILWAY TO HELL 21 km.
181. Dominik Strnad Céčko 13 km.
182. Petr Holasek Drzouni 12 km.
183. Hana Našincová Vanilla pony 10 km.
184. Olga Marková Kvaliťáci 10 km.
185. Josef Krejčí Žabičky 2 km.
186. Hana Soltíková RECA TEAM 0 km.

Projekty podpořené v předchozích letech

2023

2022

2021

2020