Průběžné pořadí - kolečkové brusle

Vyberte disciplínu:
Celkem kolo kolečkové brusle běh chůze koloběžka

1. PEDáL (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 1875 km. 312.5 km. / os.
2. Railway To Hell (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 1169 km. 194.8 km. / os.
3. SP men (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 686 km. 114.3 km. / os.
4. Zapařené prdele (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 165 km. 33 km. / os.
5. Kvalitní tým (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 113 km. 22.6 km. / os.
6. Zahradnice (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 90 km. 30 km. / os.
7. Déčka z Lakovny (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 80 km. 16 km. / os.
8. ...dokolečkadokola... (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 78 km. 13 km. / os.
9. ŠneCZECH Rapido (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 46 km. 7.7 km. / os.
10. KryplKachny (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 38 km. 6.3 km. / os.
11. Lenochod 4.0 (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 26 km. 6.5 km. / os.
12. SP WOMEN (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 23 km. 4.6 km. / os.
13. Snad dojedu! (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 11 km. 1.8 km. / os.
14. Hrawí jezdci (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 10 km. 1.7 km. / os.
15. Painting (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 8 km. 1.3 km. / os.
16. Nečučíme na telku, my chodíme po venku (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 7 km. 1.2 km. / os.
17. HRRRpumpíci (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 0 km. 0 km. / os.
18. Retardovaný kurýr (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 0 km. 0 km. / os.
19. Rychlíci a Klügl (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
20. RՈMS SQuAD (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 0 km. 0 km. / os.
21. Blanenšťáci (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
22. Cyklisti (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
23. Zahradníci (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
24. Haňásci (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
25. (T)LAMIČKY (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 0 km. 0 km. / os.
26. Strategické běhny (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
27. Pomalinku (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 0 km. 0 km. / os.
28. CtrlAltDel (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 0 km. 0 km. / os.
29. RAMS-IM (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
30. Pumpni IFE Team (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 0 km. 0 km. / os.
31. Kvaliťáci (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
32. 1050 (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 0 km. 0 km. / os.
33. Beer Energy Sport Team (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
34. ITZTC (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 0 km. 0 km. / os.
35. Unterwassermanni (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
36. Hobíci (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 0 km. 0 km. / os.
37. FA Mašiny (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 0 km. 0 km. / os.
38. Neziskovky (nevybrán) 0 km. 0 km. / os.

Tabulka jednotlivců

1. Martin Broža PEDáL 1704 km.
2. Monika Řepková Railway To Hell 1169 km.
3. Konečný Tomáš SP men 614 km.
4. Patrik Bulva Zapařené prdele 165 km.
5. Martin Rolenc PEDáL 149 km.
6. Vladimír Žilka Kvalitní tým 113 km.
7. Zorka Plíšková Zahradnice 90 km.
8. Yevhenii Nehara Déčka z Lakovny 80 km.
9. Jan Lukáš ...dokolečkadokola... 78 km.
10. Řezník Michal SP men 58 km.
11. Matuš Zošák KryplKachny 36 km.
12. Martin Škarba ŠneCZECH Rapido 32 km.
13. Michal Málek PEDáL 22 km.
14. Marek Hlavačka Lenochod 4.0 21 km.
15. Tereza Ševčíková SP WOMEN 18 km.
16. Alexandr Biel Snad dojedu! 11 km.
17. Chaloupka Vratislav SP men 11 km.
18. Petr Konečný Hrawí jezdci 10 km.
19. Ivan Urbánek ŠneCZECH Rapido 9 km.
20. Lenka Nedomová Nečučíme na telku, my chodíme po venku 7 km.
21. Terezie Matýšková SP WOMEN 5 km.
22. Radoslav Popelka ŠneCZECH Rapido 5 km.
23. Lukáš Hrazdil Lenochod 4.0 5 km.
24. Jana Mrázková Painting 4 km.
25. Eliška Kohoutková Painting 4 km.
26. Janík Martin SP men 3 km.
27. Jitka Kučerová KryplKachny 2 km.

Projekty podpořené v předchozích letech

2022

2021

2020