Třetí ročník Rozpumpujme IFE je odstartován

V neděli 1.května odstartoval třetí ročník❗️ naší sportovně-charitativní výzvy Rozpumpujme IFE, která propojuje pohybovou aktivitu zaměstnanců s neziskovým sektorem❤️. Princip je jednoduchý. Za každý nasportovaný kilometr účastníkem výzvy daruje společnost IFE 1 Kč (u chůze????‍♂️a běhu????‍♂️ nově 2 Kč), a to až do výše 250 000 Kč. K dispozici je 5 disciplín (chůze, běh, kolo, koloběžka, kolečkové brusle).
Nově sledujeme při alternativní jízdě do/z práce bez motorového vozidla i přibližnou úsporu CO2. Planeta je jenom jedna, ne?????
Letos byla nominace i výběr neziskovek přímo pod taktovou našich zaměstnanců. A koho naši zaměstnanci vybrali?????
První zvolenou neziskovkou je Nadační fond dětské onkologie Krtek, který už od roku 1999 pomáhá dětem a dospívajícím během léčby onkologických onemocněních i po ní. Druhou neziskovou je https://www.chovanek.cz/, dětské centrum rodinného typu pro ohrožené děti, které se ocitají v nouzi. Třetí neziskovkou jsou Opuštěné kočičí tlapky, což je soukromý kočičí útulek starající se o naše čtyřnohé přátele. A pozor, jelikož nastala na 3. a 4. místě rovnou hlasů, tak jsme zařadili do soutěže i čtvrtý dobročinný projekt, a to sbírku na pořízení nového invalidního vozíku pro Lukáše Tejkla????‍????????, což je syn jedné z našich kolegyň.
Veškeré bližší informace naleznete na: ➡️➡️➡️www.rozpumpujmeife.cz
Sledujte, jak si naši zaměstnanci povedou a jestli se letos přiblíží k magické hranici 200 000 nasportovaných kilometrů. Končíme 31. srpna 2022. ✌️


Publikováno: 2022-05-04 14:14:04

Projekty podpořené v předchozích letech

2022

2021

2020