Průběžné pořadí - chůze

Vyberte disciplínu:
Celkem kolo kolečkové brusle běh chůze koloběžka

1. Snad dojedu! (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 4105 km. 684.2 km. / os.
2. Unterwassermanni (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 3451 km. 575.2 km. / os.
3. KryplKachny (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 2270 km. 378.3 km. / os.
4. SP WOMEN (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 2188 km. 437.6 km. / os.
5. ...dokolečkadokola... (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 2095 km. 349.2 km. / os.
6. ŠneCZECH Rapido (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 1673 km. 278.8 km. / os.
7. ITZTC (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 1573 km. 786.5 km. / os.
8. (T)LAMIČKY (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 1461 km. 292.2 km. / os.
9. SP men (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 1403 km. 233.8 km. / os.
10. Zapařené prdele (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 1368 km. 273.6 km. / os.
11. Retardovaný kurýr (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 1349 km. 224.8 km. / os.
12. RՈMS SQuAD (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 1319 km. 329.8 km. / os.
13. FA Mašiny (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 1180 km. 295 km. / os.
14. RAMS-IM (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 1168 km. 194.7 km. / os.
15. Zahradníci (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 1158 km. 193 km. / os.
16. Painting (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 1055 km. 175.8 km. / os.
17. Nečučíme na telku, my chodíme po venku (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 1036 km. 172.7 km. / os.
18. Déčka z Lakovny (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 966 km. 193.2 km. / os.
19. Zahradnice (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 902 km. 300.7 km. / os.
20. 1050 (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 873 km. 145.5 km. / os.
21. Hobíci (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 766 km. 153.2 km. / os.
22. Lenochod 4.0 (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 690 km. 172.5 km. / os.
23. Rychlíci a Klügl (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 680 km. 113.3 km. / os.
24. Pumpni IFE Team (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 670 km. 111.7 km. / os.
25. Beer Energy Sport Team (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 641 km. 128.2 km. / os.
26. Strategické běhny (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 599 km. 119.8 km. / os.
27. Hrawí jezdci (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 556 km. 92.7 km. / os.
28. HRRRpumpíci (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 521 km. 130.3 km. / os.
29. Blanenšťáci (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 516 km. 129 km. / os.
30. Railway To Hell (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 450 km. 75 km. / os.
31. CtrlAltDel (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 433 km. 108.3 km. / os.
32. PEDáL (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 409 km. 68.2 km. / os.
33. Kvaliťáci (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 224 km. 56 km. / os.
34. Kvalitní tým (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 191 km. 38.2 km. / os.
35. Haňásci (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 116 km. 58 km. / os.
36. Pomalinku (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 51 km. 17 km. / os.
37. Cyklisti (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
38. Neziskovky (nevybrán) 0 km. 0 km. / os.

Tabulka jednotlivců

1. Nikola Suchá ...dokolečkadokola... 1332 km.
2. Zdeněk Matyšek Unterwassermanni 1279 km.
3. Václav Lang ITZTC 1090 km.
4. Martin Smejkal Snad dojedu! 1089 km.
5. Jitka Kučerová KryplKachny 1004 km.
6. Katarína Kloparová Retardovaný kurýr 968 km.
7. Marek Kubík FA Mašiny 905 km.
8. Martin Koláčný SP men 827 km.
9. Daniel Stránský ŠneCZECH Rapido 825 km.
10. Radek Seidler Unterwassermanni 768 km.
11. Jirka Šebek Snad dojedu! 766 km.
12. Lucie Seidlerová Unterwassermanni 762 km.
13. Tereza Sichová 1050 759 km.
14. Yurii Hopko Snad dojedu! 746 km.
15. Marie Stará SP WOMEN 723 km.
16. Adam Šnajdr Zahradníci 714 km.
17. Markéta Čejková Snad dojedu! 694 km.
18. Václav Černý RAMS-IM 682 km.
19. Tomáš Svoboda Zapařené prdele 670 km.
20. Jiří Kühnel KryplKachny 665 km.
21. Daniela Jirmanová Zahradnice 663 km.
22. Pavlo Zakurdaiev Snad dojedu! 618 km.
23. Viktor Hons RՈMS SQuAD 554 km.
24. Tereza Ševčíková SP WOMEN 545 km.
25. Martin Klíma RՈMS SQuAD 492 km.
26. Karel Lánský ITZTC 483 km.
27. Terezie Matýšková SP WOMEN 456 km.
28. Miluše Cahová (T)LAMIČKY 413 km.
29. Lukáš Doležal Déčka z Lakovny 407 km.
30. Eva Pilařová (T)LAMIČKY 406 km.
31. Markéta Düringerová (T)LAMIČKY 402 km.
32. Daniela Kapounová Hobíci 397 km.
33. Zdeňka Klaschová SP WOMEN 392 km.
34. Ivana Belková Unterwassermanni 392 km.
35. Jana Francová Beer Energy Sport Team 380 km.
36. Martin Škarba ŠneCZECH Rapido 378 km.
37. Marie Repta Painting 360 km.
38. Petr Březina Zahradníci 347 km.
39. David Kollarik KryplKachny 345 km.
40. Marie Holická Railway To Hell 329 km.
41. Renata Krejčí Pumpni IFE Team 329 km.
42. Radoslav Popelka ŠneCZECH Rapido 316 km.
43. Lucie Nechvátalová HRRRpumpíci 303 km.
44. Dášenka Novosádová ...dokolečkadokola... 298 km.
45. Jan Linhart RAMS-IM 289 km.
46. Yevhenii Nehara Déčka z Lakovny 287 km.
47. Tomáš Musil Hrawí jezdci 286 km.
48. Radek Grepl FA Mašiny 275 km.
49. Petra Ivanišová Déčka z Lakovny 272 km.
50. Klára Smutná Nečučíme na telku, my chodíme po venku 263 km.
51. Štěpán Kalita Hobíci 254 km.
52. Ondřej Peřina CtrlAltDel 254 km.
53. Patrik Bulva Zapařené prdele 252 km.
54. Jaroslav Kocmánek Unterwassermanni 250 km.
55. Marek Hlavačka Lenochod 4.0 249 km.
56. Jana Mrázková Painting 245 km.
57. Lenka Vintrová RՈMS SQuAD 243 km.
58. Pavel Chronc Nečučíme na telku, my chodíme po venku 235 km.
59. Martin Broža PEDáL 217 km.
60. Lukáš Horák Zapařené prdele 209 km.
61. Jolana Sedláčková (T)LAMIČKY 206 km.
62. Zorka Plíšková Zahradnice 204 km.
63. Alexandr Biel Snad dojedu! 192 km.
64. Lukáš Hrazdil Lenochod 4.0 192 km.
65. Jan Pyščuk Blanenšťáci 188 km.
66. Řezník Michal SP men 188 km.
67. Tereza Maderová Painting 188 km.
68. Lenka Nedomová Nečučíme na telku, my chodíme po venku 186 km.
69. Lenka Hlaváčková Painting 185 km.
70. Leona Jelínková Nečučíme na telku, my chodíme po venku 185 km.
71. Tomáš Tenora KryplKachny 172 km.
72. Magda Ščerbová Pumpni IFE Team 172 km.
73. Jan Navrátil Zapařené prdele 170 km.
74. Roman Jelínek Rychlíci a Klügl 158 km.
75. Vladimír Žilka Kvalitní tým 156 km.
76. Jan Lukáš ...dokolečkadokola... 156 km.
77. Simona Hrozinova Rychlíci a Klügl 151 km.
78. Chaloupka Vratislav SP men 147 km.
79. Radka Kleinová Hrawí jezdci 144 km.
80. Marek Audes Strategické běhny 139 km.
81. Jan Bernkopf Retardovaný kurýr 139 km.
82. David Šácha ...dokolečkadokola... 138 km.
83. Dan Strnad Retardovaný kurýr 136 km.
84. Vratislav Šťastný Rychlíci a Klügl 135 km.
85. Konečný Tomáš SP men 126 km.
86. Jaroslav Štipčák Lenochod 4.0 126 km.
87. Krčkova Jana ...dokolečkadokola... 125 km.
88. Lucia de Roeck Dudáš Strategické běhny 123 km.
89. Milan Brtník Lenochod 4.0 123 km.
90. Martin Rolenc PEDáL 121 km.
91. Vít Fišer Nečučíme na telku, my chodíme po venku 120 km.
92. Kateřina Štěpánková Rychlíci a Klügl 118 km.
93. Petr Hájek Kvaliťáci 115 km.
94. Jana Ledecká Blanenšťáci 112 km.
95. Radek Nečas RAMS-IM 112 km.
96. Petra Hlobilová Strategické běhny 112 km.
97. Petra Kneslová Blanenšťáci 111 km.
98. Lada Ledecká Blanenšťáci 105 km.
99. Josef Štěpek Rychlíci a Klügl 100 km.
100. Renata Komárková Pumpni IFE Team 100 km.
101. Zdeněk Hron CtrlAltDel 99 km.
102. Hana Paseková Haňásci 99 km.
103. Vít Matoušek HRRRpumpíci 98 km.
104. Tomáš Badal ŠneCZECH Rapido 92 km.
105. Josef Syrový Hobíci 92 km.
106. Miroslava Vaňová Strategické běhny 90 km.
107. Roman Husák SP men 87 km.
108. Petra Hajnová Hrawí jezdci 86 km.
109. Jan Stropek RAMS-IM 85 km.
110. Michal Grepl Beer Energy Sport Team 82 km.
111. Radka Piše SP WOMEN 72 km.
112. Rudolf Fabian Retardovaný kurýr 71 km.
113. Daniel Tomala 1050 70 km.
114. Aneta Žehrová Beer Energy Sport Team 70 km.
115. Jiří Knirsch Zapařené prdele 67 km.
116. Marek Mihalisko Zahradníci 62 km.
117. Martin Holčapek Beer Energy Sport Team 58 km.
118. Květoslav Uherek Kvaliťáci 57 km.
119. Tomáš Bouda ŠneCZECH Rapido 56 km.
120. Petr Kubový Railway To Hell 53 km.
121. Pavel Moťka Pomalinku 51 km.
122. Michaela Dubinová Beer Energy Sport Team 51 km.
123. Nikola Sobotková KryplKachny 47 km.
124. Lukáš Šimeček Nečučíme na telku, my chodíme po venku 47 km.
125. Jan Svoboda Painting 46 km.
126. Petr Holásek ...dokolečkadokola... 46 km.
127. Filip Jedlička CtrlAltDel 45 km.
128. Aziz Imider Pumpni IFE Team 42 km.
129. Pavel Kolář PEDáL 38 km.
130. Matuš Zošák KryplKachny 37 km.
131. Zuzana Matušková HRRRpumpíci 36 km.
132. Pavel Drla CtrlAltDel 35 km.
133. Mirka Zavadilová Zahradnice 35 km.
134. Bořivoj Šebesta Zahradníci 35 km.
135. Michal Bieleš Retardovaný kurýr 35 km.
136. Petr Pospíšil (T)LAMIČKY 34 km.
137. Monika Řepková Railway To Hell 34 km.
138. Eliška Kohoutková Painting 31 km.
139. Petr Uttendorfský 1050 30 km.
140. Michal Vaněk RՈMS SQuAD 30 km.
141. Petr Konečný Hrawí jezdci 30 km.
142. Martin Stříž Kvaliťáci 29 km.
143. Janík Martin SP men 28 km.
144. Filip Kadlec Pumpni IFE Team 27 km.
145. Ondřej Nevělík HRRRpumpíci 24 km.
146. Miroslav Knižka Kvaliťáci 23 km.
147. Petr Junec Hobíci 23 km.
148. Michal Vik PEDáL 23 km.
149. Petra Jelínková Railway To Hell 22 km.
150. Jiří Lefner Kvalitní tým 18 km.
151. Hana Soltíková Haňásci 17 km.
152. Petr Demela Kvalitní tým 17 km.
153. Rostislav Holický Railway To Hell 12 km.
154. Michal Málek PEDáL 10 km.
155. Radek Strouhal Hrawí jezdci 10 km.
156. Miloš Malec 1050 8 km.
157. Dominik Strnad 1050 6 km.
158. Petr Franěk Strategické běhny 6 km.
159. Ivan Urbánek ŠneCZECH Rapido 6 km.
160. Pavel Klügl Rychlíci a Klügl 5 km.

Projekty podpořené v předchozích letech

2022

2021

2020