Průběžné pořadí - běh

Vyberte disciplínu:
Celkem kolo kolečkové brusle běh chůze koloběžka

1. Strategické běhny (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 1538 km. 307.6 km. / os.
2. ŠneCZECH Rapido (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 1336 km. 222.7 km. / os.
3. Hobíci (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 589 km. 117.8 km. / os.
4. ...dokolečkadokola... (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 497 km. 82.8 km. / os.
5. Painting (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 483 km. 80.5 km. / os.
6. FA Mašiny (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 378 km. 94.5 km. / os.
7. SP men (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 298 km. 49.7 km. / os.
8. Nečučíme na telku, my chodíme po venku (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 270 km. 45 km. / os.
9. Pumpni IFE Team (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 248 km. 41.3 km. / os.
10. KryplKachny (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 160 km. 26.7 km. / os.
11. Kvalitní tým (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 98 km. 19.6 km. / os.
12. HRRRpumpíci (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 88 km. 22 km. / os.
13. CtrlAltDel (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 85 km. 21.3 km. / os.
14. Snad dojedu! (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 82 km. 13.7 km. / os.
15. Railway To Hell (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 58 km. 9.7 km. / os.
16. Zahradníci (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 50 km. 8.3 km. / os.
17. PEDáL (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 48 km. 8 km. / os.
18. RAMS-IM (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 47 km. 7.8 km. / os.
19. Zapařené prdele (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 45 km. 9 km. / os.
20. Hrawí jezdci (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 23 km. 3.8 km. / os.
21. Lenochod 4.0 (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 22 km. 5.5 km. / os.
22. 1050 (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 21 km. 3.5 km. / os.
23. Beer Energy Sport Team (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 14 km. 2.8 km. / os.
24. (T)LAMIČKY (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 12 km. 2.4 km. / os.
25. RՈMS SQuAD (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 10 km. 2.5 km. / os.
26. SP WOMEN (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 7 km. 1.4 km. / os.
27. Retardovaný kurýr (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 5 km. 0.8 km. / os.
28. Cyklisti (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 5 km. 1.7 km. / os.
29. Haňásci (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 5 km. 2.5 km. / os.
30. Zahradnice (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 4 km. 1.3 km. / os.
31. Rychlíci a Klügl (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
32. Blanenšťáci (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
33. Déčka z Lakovny (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
34. Pomalinku (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 0 km. 0 km. / os.
35. Kvaliťáci (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
36. ITZTC (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 0 km. 0 km. / os.
37. Unterwassermanni (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
38. Neziskovky (nevybrán) 0 km. 0 km. / os.

Tabulka jednotlivců

1. Marek Audes Strategické běhny 1371 km.
2. Ivan Urbánek ŠneCZECH Rapido 1300 km.
3. Marie Repta Painting 483 km.
4. Krčkova Jana ...dokolečkadokola... 377 km.
5. Štěpán Kalita Hobíci 351 km.
6. Marek Kubík FA Mašiny 303 km.
7. Janík Martin SP men 258 km.
8. Lenka Nedomová Nečučíme na telku, my chodíme po venku 257 km.
9. Josef Syrový Hobíci 235 km.
10. Filip Kadlec Pumpni IFE Team 160 km.
11. Petr Franěk Strategické běhny 135 km.
12. Matuš Zošák KryplKachny 112 km.
13. Petr Holásek ...dokolečkadokola... 103 km.
14. Magda Ščerbová Pumpni IFE Team 88 km.
15. Zuzana Matušková HRRRpumpíci 80 km.
16. Markéta Čejková Snad dojedu! 73 km.
17. Radek Grepl FA Mašiny 60 km.
18. Vladimír Žilka Kvalitní tým 56 km.
19. Marek Mihalisko Zahradníci 50 km.
20. Zdeněk Hron CtrlAltDel 45 km.
21. Petra Jelínková Railway To Hell 42 km.
22. Jiří Holík RAMS-IM 42 km.
23. Chaloupka Vratislav SP men 40 km.
24. Michal Málek PEDáL 40 km.
25. Pavel Drla CtrlAltDel 40 km.
26. Jiří Doležel Kvalitní tým 37 km.
27. Jan Navrátil Zapařené prdele 33 km.
28. Jitka Kučerová KryplKachny 25 km.
29. Tomáš Tenora KryplKachny 23 km.
30. Radoslav Popelka ŠneCZECH Rapido 23 km.
31. Petr Hajda 1050 21 km.
32. Radek Strouhal Hrawí jezdci 20 km.
33. Jan Lukáš ...dokolečkadokola... 17 km.
34. Petr Kubový Railway To Hell 16 km.
35. Petr Jelínek FA Mašiny 15 km.
36. Miroslava Vaňová Strategické běhny 13 km.
37. Martin Škarba ŠneCZECH Rapido 13 km.
38. Marek Hlavačka Lenochod 4.0 13 km.
39. Petr Pospíšil (T)LAMIČKY 12 km.
40. Lukáš Horák Zapařené prdele 12 km.
41. Michal Vaněk RՈMS SQuAD 10 km.
42. Leona Jelínková Nečučíme na telku, my chodíme po venku 10 km.
43. Lucia de Roeck Dudáš Strategické běhny 10 km.
44. Jirka Šebek Snad dojedu! 9 km.
45. Petra Hlobilová Strategické běhny 9 km.
46. Aneta Žehrová Beer Energy Sport Team 8 km.
47. Martin Broža PEDáL 8 km.
48. Lukáš Hrazdil Lenochod 4.0 7 km.
49. Michal Grepl Beer Energy Sport Team 6 km.
50. Radka Piše SP WOMEN 6 km.
51. Nico Bekker RAMS-IM 5 km.
52. Jiří Lefner Kvalitní tým 5 km.
53. Hana Paseková Haňásci 5 km.
54. Jaroslav Vejrosta Cyklisti 5 km.
55. Jan Bernkopf Retardovaný kurýr 5 km.
56. Daniela Jirmanová Zahradnice 4 km.
57. Petr Junec Hobíci 3 km.
58. Radka Kleinová Hrawí jezdci 3 km.
59. Lukáš Šimeček Nečučíme na telku, my chodíme po venku 2 km.
60. Milan Brtník Lenochod 4.0 2 km.
61. Terezie Matýšková SP WOMEN 1 km.
62. Vít Fišer Nečučíme na telku, my chodíme po venku 1 km.

Projekty podpořené v předchozích letech

2022

2021

2020