Průběžné pořadí - koloběžka

Vyberte disciplínu:
Celkem kolo kolečkové brusle běh chůze koloběžka

1. SP WOMEN (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 406 km. 81.2 km. / os.
2. Zahradnice (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 280 km. 93.3 km. / os.
3. Railway To Hell (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 198 km. 33 km. / os.
4. Nečučíme na telku, my chodíme po venku (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 168 km. 28 km. / os.
5. RՈMS SQuAD (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 54 km. 13.5 km. / os.
6. ŠneCZECH Rapido (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 39 km. 6.5 km. / os.
7. Hrawí jezdci (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 17 km. 2.8 km. / os.
8. Unterwassermanni (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 16 km. 2.7 km. / os.
9. PEDáL (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 15 km. 2.5 km. / os.
10. CtrlAltDel (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 11 km. 2.8 km. / os.
11. 1050 (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 8 km. 1.3 km. / os.
12. Strategické běhny (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 6 km. 1.2 km. / os.
13. KryplKachny (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 2 km. 0.3 km. / os.
14. HRRRpumpíci (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 0 km. 0 km. / os.
15. Retardovaný kurýr (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 0 km. 0 km. / os.
16. Lenochod 4.0 (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
17. Rychlíci a Klügl (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
18. SP men (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
19. Blanenšťáci (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
20. Déčka z Lakovny (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
21. Cyklisti (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
22. Zahradníci (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
23. Snad dojedu! (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
24. Haňásci (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
25. (T)LAMIČKY (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 0 km. 0 km. / os.
26. Pomalinku (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 0 km. 0 km. / os.
27. Painting (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 0 km. 0 km. / os.
28. RAMS-IM (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
29. ...dokolečkadokola... (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 0 km. 0 km. / os.
30. Pumpni IFE Team (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 0 km. 0 km. / os.
31. Zapařené prdele (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 0 km. 0 km. / os.
32. Kvaliťáci (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
33. Kvalitní tým (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
34. Beer Energy Sport Team (Asistenční pes Arnie pro postižená dvojčata Adélku a Tomáše) 0 km. 0 km. / os.
35. ITZTC (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 0 km. 0 km. / os.
36. Hobíci (Krizová interventka pro Společnost pro ranou péči) 0 km. 0 km. / os.
37. FA Mašiny (Zdravotní sestry a pečovatelé pro Dům pro Júlii) 0 km. 0 km. / os.
38. Neziskovky (nevybrán) 0 km. 0 km. / os.

Tabulka jednotlivců

1. Daniela Jirmanová Zahradnice 280 km.
2. Terezie Matýšková SP WOMEN 228 km.
3. Radka Piše SP WOMEN 178 km.
4. Zdeňka Švábenská Railway To Hell 175 km.
5. Lenka Nedomová Nečučíme na telku, my chodíme po venku 165 km.
6. Martin Klíma RՈMS SQuAD 54 km.
7. Radoslav Popelka ŠneCZECH Rapido 28 km.
8. Monika Řepková Railway To Hell 22 km.
9. Radka Kleinová Hrawí jezdci 17 km.
10. Martin Broža PEDáL 15 km.
11. Ivan Urbánek ŠneCZECH Rapido 11 km.
12. Zdeněk Hron CtrlAltDel 11 km.
13. Lucie Seidlerová Unterwassermanni 8 km.
14. Tereza Sichová 1050 8 km.
15. Radek Seidler Unterwassermanni 8 km.
16. Petra Hlobilová Strategické běhny 6 km.
17. Vít Fišer Nečučíme na telku, my chodíme po venku 3 km.
18. Jitka Kučerová KryplKachny 2 km.
19. Marie Holická Railway To Hell 1 km.

Projekty podpořené v předchozích letech

2022

2021

2020